Miks kasutada töövuukides raketise asemel WPM STOP-END profiili?
2022Mis on WPM STOP-END profiil?

WPM STOP-END profiil on välja töötatud põranda, seina või lae veekindla töövuugi moodustamiseks. See muutub peidetud raketiseks, mida ei ole vaja ega saa peale valu eemaldada.


WPM STOP-END profiil koosneb teraspleki lehest, mis on ühelt poolt kaetud betooni ühenduskoha veekindlust tagava spetsiaalse elastse mineraalse kattega. Terasplekk on keskelt risti pikendatud trapetsikujuliste lehtvõrkudega, mis annavad profiilile tapi kuju, aidates säilitada konstruktsiooni kande-ja tugevusomadusi. Mineraalse kattega veetõkke terasplekilehe laius on 150 mm, lehega keskelt risti oleva lehtvõrgu laius sõltub konstruktsiooni paksusest.

Mis on profiili eesmärk?

Profiili eesmärk on lihtsustada raudbetoonkonstruktsioonide hüdroisoleerimist ja kiirendada betooni valuprotsessi.

Kõige aeganõudvamad valuvalmistusprotsessid on raketiste paigaldamine, eemaldamine ja hüdroisoleerimine. WPM STOP-END profiil teeb need tegevused sinu eest üheaegselt ära – see käitub töövuugi tekitamisel raketisena ja ka hüdroisoleerib tekitatud töövuugid.

Kuidas saab WPM STOP-END profiili betoonkonstruktsioonis raketise asemel kasutada?

Profiil paigaldatakse konstruktsiooni keskele armatuuride vahele ja kasutatakse veekindla töövuugi kujundamiseks põranda, seina või lae raketisena. Valu valmistamise puhul ei lase teraslehega keskelt risti olev lehtvõrk betoonil läbi võrgu valguda, kuid samas laseb sel piisavalt läbi imbuda, et tekitada kare nakkuv pind uue plaadivalu sidumiseks.


Kuidas on WPM STOP-END profiil kasulik?

WPM STOP-END profiil aitab kokku hoida ressursse: nii aega kui materjali, ja lisaks on seda lihtne ja mugav kasutada!

Kokkuvõtteks

WPM STOP-END profiilil on kaks eesmärki:
–   hüdroisoleerida töövuugid,
–   käituda peidetud raketisena, mida ei ole vaja peale valu eemaldada.


WPM STOP-END profiili tootja on WPMEstonia OÜ


Kui soovid teada, kas ja kuidas saame WPM STOP-END profiili abil ka Sinu projektis valu ja töövuukide hüdroisolatsiooni protsessi kiirendada ja taskukohasemaks teha, siis võta meiega ühendust ja vaatame koos projekti üle! 

Kristen Lind

Kristen Lind

Projektijuht

   +372 656 3162
   +372 522 9148
  kristen@primostar.eu

Olen nõus, et sellel veebisaidil säilitatakse minu esitatud teave, päringule vastamiseks.
Separate email addresses with a comma.


puhkused Uudised
Kuidas WPM CRACK INDUCER profiili abil valada betooni rohkem ja kiiremini ning samal ajal ka kogu konstruktsioon hüdroisoleerida?
2022